A jeges latte munka
Pörkölt, krémes és nyugtató: Ez a jeges Hojicha Latte a pörkölt japán zöld teánk meleg, enyhén csokoládés jegyeit egy frissítő nyári itallá varázsolja – tökéletes a nyugodt délutánokra.
Pörkölt, krémes és nyugtató: Ez a jeges Hojicha Latte a pörkölt japán zöld teánk meleg, enyhén csokoládés jegyeit egy frissítő nyári itallá varázsolja – tökéletes a nyugodt délutánokra.
A Hojicha a matcha kíméletesebb alternatívája – lényegesen kevesebb koffeinnel és kellemesen diós-karamellás aromával. Hideg, krémes növényi tejjel kombinálva egy jeges lattét eredményez, amely egyszerre nyugtató és frissítő. Könnyen elkészíthető, hihetetlenül gazdag ízvilággal – és tökéletes egy kis szünetre.

🔍 A recept egy pillantásra
| funkció | Részletek |
|---|---|
| Cél | Hojicha Iced Latte |
| Kategória | Vegan, Hojicha, Getränk |
| Konyha | Iced Latte, Sommerdrink, Hojicha Latte, Rösttee-Drink |
| készítmény | 10 Minuten |
| Teljes idő | 2 Minuten |
| adagok | 2 Gläser |
| kalória | 80 bis 130 |

💡 Tippek és trükkök
Was ist Hojicha genau?
Wie unterscheidet sich Hojicha von Matcha?
Wann trinkt man Hojicha am besten?
Kann ich Hojicha auch heiß trinken?
📊 Nährwerte pro Portion (ca.) / abhängig von Milchwahl:
| Tápérték | Adagonkénti mennyiség |
|---|---|
| kalória | 80 bis 130 |
| Zsír | 2–5 g |
| szénhidrátok | 8–15 g |
| fehérje | 1–3 g |
| Élelmi rost | 0.5–1 g |
-
Vegán
-
Gluténmentes
gluténmentes liszt használata esetén
-
Tökéletes a tudatos pillanatokhoz
Matcha vásárlása:
További Matcha receptek
-
Gluténmentes fahéjas tekercs matcha sült zabkásával
A fahéj találkozik a matchával: puha, édes és sütőben meleg 💚🍥 Ez a fahéjas tekercses sült zabkása tökéletes reggeli mindenkinek, aki szereti a fahéjas tekercseket – de gluténmentes, stresszmentes és...
-
Jégkásás Matcha Latte
Friss\u00edt\u0151, \u00e9l\u00e9nkit\u00f6, egyszer\u0171en szuper finom – az Iced Matcha Latte a t\u00f6k\u00e9letes ital a forr\u00f3 napokra! Ebben az \u00fatmutat\u00f3ban megmutatjuk, hogyan k\u00e9sz\u00edtheted el egyszer\u0171en: kr\u00e9mes tejjel, finoman felhabos\u00edtott Match\u00e1val \u00e9s...
-
Matcha Martini – Szűz & Alkoholos verzió 🍸
Akár alkoholmentes, akár pikáns, Matcha Martini italunk a tökéletes ital a stílusos matcha szerelmeseinek. Krémes, zöld, elegáns!

