Mézeskalács matcha csokoládéval
Karácsonyi, diós, zöld mázas 🎄🍫
Ezek a puha, nedves mézeskalács sütik egyáltalán nem hétköznapiak. Finom narancsillat, édes sárgabarack, szelíd fűszerek és egy bevonat. EGÉSZSÉGSZÁR Matcha csokoládéEz Advent modern stílusban.

🔍 A recept egy pillantásra
| Merkmal | Details |
|---|---|
| Gericht | Lebkuchen, Weihnachtsgebäck, Kekse |
| Kategorie | Vegan, Matcha, Winter, Backen |
| Küche | Festlich, modern |
| Zubereitung | ca. 20 Minuten |
| Backzeit | 15-17 Minuten |
| Gesamtzeit | ca. 45 Minuten |
| Portionen | ca. 18 Stück |
| Level | Easy |
| Kalorien | ca. 160 kcal |

💡 Tippek és trükkök
Kann ich die Lebkuchen auch ohne Schokolade machen?
Wie bewahre ich die Lebkuchen am besten auf?
Welche Schokolade soll ich für die Glasur nehmen?
Kann ich die Aprikosen weglassen?
Wie werden die Lebkuchen besonders saftig?
📊 Nährwerte pro Stück (ca.)
| Nährwert | Menge pro Stück |
|---|---|
| Kalorien | 160 kcal |
| Fett | 10 g |
| Kohlenhydrate | 12 g |
| Eiweiß | 3 g |
-
Vegán
-
Gluténmentes
gluténmentes liszt használata esetén
-
Tökéletes a tudatos pillanatokhoz
Matcha vásárlása:
További Matcha receptek
-
Gluténmentes fahéjas tekercs matcha sült zabkásával
A fahéj találkozik a matchával: puha, édes és sütőben meleg 💚🍥 Ez a fahéjas tekercses sült zabkása tökéletes reggeli mindenkinek, aki szereti a fahéjas tekercseket – de gluténmentes, stresszmentes és...
-
Jégkásás Matcha Latte
Friss\u00edt\u0151, \u00e9l\u00e9nkit\u00f6, egyszer\u0171en szuper finom – az Iced Matcha Latte a t\u00f6k\u00e9letes ital a forr\u00f3 napokra! Ebben az \u00fatmutat\u00f3ban megmutatjuk, hogyan k\u00e9sz\u00edtheted el egyszer\u0171en: kr\u00e9mes tejjel, finoman felhabos\u00edtott Match\u00e1val \u00e9s...
-
Matcha Martini – Szűz & Alkoholos verzió 🍸
Akár alkoholmentes, akár pikáns, Matcha Martini italunk a tökéletes ital a stílusos matcha szerelmeseinek. Krémes, zöld, elegáns!

