Matcha sajttorta
Krémes, diós és csodálatosan zöld 💚
Ez a vegán matcha sajttorta a ropogós diós alapot ultra krémes kesudiós-kókuszos töltelékkel ötvözi – prémium HEALTHBAR Ceremonial Matcha-val finomítva. Igazi fénypont különleges alkalmakra, vagy csak úgy. 🍵🍰✨

🔍 A recept egy pillantásra
| Merkmal | Details |
|---|---|
| Gericht | Cheesecake, Kuchen, Dessert |
| Kategorie | Vegan, Matcha, Backen |
| Küche | Fusion |
| Zubereitung | 20 Minuten |
| Backzeit | 30–35 Minuten |
| Gesamtzeit | ca. 55 Minuten |
| Portionen | 10–12 Stücke |
| Level | Mittel |
| Kalorien | ca. 310 kcal pro Stück |

✨ Zutaten für eine Springform (ca. 20 cm)
🧑🍳 Így tovább – Lépésről lépésre
💡 Tippek és trükkök
Kann ich statt Cashew-Frischkäse eine andere Basis nehmen?
Kann ich die Tapiokastärke ersetzen?
Schmeckt der Cheesecake stark nach Matcha?
Kann ich den Kuchen einfrieren?
Warum HEALTHBAR Matcha?
📊 Nährwerte pro Stück (ca.)
| Nährwert | Menge pro Stück |
|---|---|
| Kalorien | 310 kcal |
| Fett | 22 g |
| Kohlenhydrate | 22 g |
| Eiweiß | 5 g |
-
Vegán
-
Gluténmentes
gluténmentes liszt használata esetén
-
Tökéletes a tudatos pillanatokhoz
Bio ceremoniális matcha kávénk Nemcsak gazdag zöld színt ad, hanem természetes felfrissülést is nyújt, és hihetetlenül finom. Enyhe ízű, teljesen keserűségmentes.
Vásárolj Matchát
További Matcha receptek
-
Gluténmentes fahéjas tekercs matcha sült zabkásával
A fahéj találkozik a matchával: puha, édes és sütőben meleg 💚🍥 Ez a fahéjas tekercses sült zabkása tökéletes reggeli mindenkinek, aki szereti a fahéjas tekercseket – de gluténmentes, stresszmentes és...
-
Jégkásás Matcha Latte
Friss\u00edt\u0151, \u00e9l\u00e9nkit\u00f6, egyszer\u0171en szuper finom – az Iced Matcha Latte a t\u00f6k\u00e9letes ital a forr\u00f3 napokra! Ebben az \u00fatmutat\u00f3ban megmutatjuk, hogyan k\u00e9sz\u00edtheted el egyszer\u0171en: kr\u00e9mes tejjel, finoman felhabos\u00edtott Match\u00e1val \u00e9s...
-
Matcha Martini – Szűz & Alkoholos verzió 🍸
Akár alkoholmentes, akár pikáns, Matcha Martini italunk a tökéletes ital a stílusos matcha szerelmeseinek. Krémes, zöld, elegáns!

