Matcha palacsinta
Egy zöld reggeli álom 💚🥞
Ezek a vegán matcha palacsinták bolyhosak, enyhén édesek és színt visznek a tányérra – ideálisak a laza reggelekhez vagy akár egy kis lélekmelengető csemegeként a kettő között.

🔍 A recept egy pillantásra
| Merkmal | Details |
|---|---|
| Gericht | Pancakes, Frühstück, Dessert |
| Kategorie | Vegan, Matcha, Frühstücksrezept, schnell gemacht |
| Küche | Modern Fusion |
| Zubereitung | ca. 10 Minuten |
| Backzeit | ca. 15 Minuten |
| Gesamtzeit | ca. 25 Minuten |
| Portionen | ca. 6 Portionen |
| Level | Easy |
| Kalorien | ca. 190 kcal pro Portion |

✨ Zutaten für ca. 6 Pancakes
🧑🍳 Így tovább – Lépésről lépésre
💡 Tippek és trükkök
Kann ich das Rezept auch glutenfrei zubereiten?
Schmeckt man den Matcha stark?
Kann ich den Teig vorbereiten?
Was passt als Topping zu Matcha Pancakes?
Kann ich den Matcha einfach einrühren oder vorher auflösen?
📊 Nährwerte:
| Nährwert | Menge pro Portion |
|---|---|
| Kalorien | 190 kcal |
| Kohlenhydrate | 24 g |
| Fett | 7 g |
| Eiweiß | 4 g |
-
Vegán
-
Gluténmentes
gluténmentes liszt használata esetén
-
Tökéletes a tudatos pillanatokhoz
Bio ceremoniális matcha kávénk Nemcsak gazdag zöld színt ad, hanem természetes felfrissülést is nyújt, és hihetetlenül finom. Enyhe ízű, teljesen keserűségmentes.
Vásárolj Matchát
További Matcha receptek
-
Gluténmentes fahéjas tekercs matcha sült zabkásával
A fahéj találkozik a matchával: puha, édes és sütőben meleg 💚🍥 Ez a fahéjas tekercses sült zabkása tökéletes reggeli mindenkinek, aki szereti a fahéjas tekercseket – de gluténmentes, stresszmentes és...
-
Jégkásás Matcha Latte
Friss\u00edt\u0151, \u00e9l\u00e9nkit\u00f6, egyszer\u0171en szuper finom – az Iced Matcha Latte a t\u00f6k\u00e9letes ital a forr\u00f3 napokra! Ebben az \u00fatmutat\u00f3ban megmutatjuk, hogyan k\u00e9sz\u00edtheted el egyszer\u0171en: kr\u00e9mes tejjel, finoman felhabos\u00edtott Match\u00e1val \u00e9s...
-
Matcha Martini – Szűz & Alkoholos verzió 🍸
Akár alkoholmentes, akár pikáns, Matcha Martini italunk a tökéletes ital a stílusos matcha szerelmeseinek. Krémes, zöld, elegáns!

