Кроасани с ванилия (Мача) – класически и зелени, изискани 🌙
Деликатни, ронливи, леко ядкови – тези вегански ванилови полумесеци получават своите допълнителни екстри ЗДРАВЕН БАР Органичен мача Модерно докосване. Идеално за споделяне, хапване или подарък! ✨

🔍 Рецептата с един поглед
| Merkmal | Details |
|---|---|
| Gericht | Gebäck, Plätzchen, Kekse |
| Kategorie | Vegan, Matcha, Weihnachten, Clean Baking |
| Küche | Klassisch trifft Fusion |
| Zubereitung | 10 Minuten |
| Backzeit | ca. 15 Minuten |
| Gesamtzeit | 25 Minuten |
| Portionen | ca.18 Kipferl |
| Level | Easy |
| Kalorien | ca. 55 kcal pro Stück |

💡 Съвети и трикове
Kann ich die Kipferl auch glutenfrei backen?
Wie stark schmeckt man den Matcha?
Welche Butteralternative funktioniert am besten?
Kann ich die Kipferl einfrieren?
Was passt geschmacklich gut dazu?
📊 Nährwerte pro Stück (ca.):
| Nährwert | Menge |
|---|---|
| Kalorien | 55 kcal |
| Kohlenhydrate | 5 g |
| Fett | 3 g |
| Ballaststoffe | 0,5 g |
| Koffein | ca. 5–10 mg (bei Verwendung von Matcha) |
-
Веган
-
Без глутен
при използване на безглутеново брашно
-
Идеално за съзнателни моменти
Купете мача:
Още рецепти с мача
-
Безглутенова канелена ролка Матча печени овесени ядки
Канела среща мача: мека, сладка и топла като във фурна 💚🍥 Тези печени овесени ядки с канела са перфектната закуска за всеки, който обича канелени ролца - но без глутен,...
-
Студено Matcha Latte
Освежаващ, енергизиращ, просто супер вкусен – Айс Матча Латето е перфектната напитка за горещите дни! В това ръководство ще ти покажем как лесно да го приготвиш сам: с кремообразно мляко,...
-
Мача Мартини – Версия Virgin & Boozy 🍸
Независимо дали е безалкохолно или с пикантен вкус, нашето Мача Мартини е перфектната напитка за любителите на мача със стил. Кремообразно, зелено, елегантно!

